Silikonové formy na dorty

Silikonové formy na koláče a dezerty jsou základním prvkem vybavení každé cukrárny, pekárny, kavárny nebo cateringové společnosti. Jsou také skvělé k výrobě sladkostí pro švédské bufety. Naše výrobky jsou určeny jak profesionálním zákazníkům – stravovacím zařízením, tak individuálním zákazníkům, protože jsou ideální pro domácí podmínky. Naše nabídka zahrnuje mimo jiné: stojany na zmrzlinu a dezerty, formy na zmrzlinu na špejli, příslušenství pro silikonové formy, koncepční sady, jednoduché silikonové formy, silikonové formy na pralinky a sušenky a silikonové formy na plastové polevy.

číst dál >

Silikonové formy pro dezerty

Všechny silikonové formy dezertů a dortů, které jsou v našem sortimentu, jsou výrobky známých a respektovaných výrobců z celého světa. Spolupracujeme mimo jiné s následujícími společnostmi: De Buyer, Hendi, Silikomart, Martello nebo Pavoni. Naše silikonové formy jsou odolné a vyrobené z kvalitního silikonu s bezpečnostními certifikáty. Mají různé typy povrchů, např. satén. Nabízíme formy na pralinky, lanýže, koláče, zmrzlinu a další dezerty. Jedná se o špičkové produkty, které vám budou nepochybně sloužit po celá léta!

Silikonové formy – široký výběr produktů pro Gastromania.cz!

Naše nabídka zahrnuje silikonové formy různých tvarů, hloubek a velikostí, takže každý z vás si může najít přesně to příslušenství, které potřebujete. Široký výběr produktů znamená, že i ti nejnáročnější zákazníci ocení rozmanitost forem, které splní všechna jejich očekávání. Máte-li zájem o silikonové formy nebo jiné příslušenství, gadgety a zařízení, které jsou v našem obchodě, doporučujeme vám seznámit se s celou nabídkou.

Gastronomie je naší vášní – víme o ní hodně, proto vám doporučujeme, abyste se obrátili přímo na náš tým, pokud máte jakékoli pochybnosti nebo dotazy. Poradíme vám nejlepší řešení, která jsou ideální pro vybraná stravovací zařízení. Pokud na našich webových stránkách není žádný produkt, který potřebujete, zavolejte nám nebo nám pošlete e-mail!