Jednotlivé silikonové formy

Jednoduché silikonové formy jsou nepostradatelnou pomůckou v každém stravovacím zařízení, které svým hostům nabízí sladké pečivo, i v domácnostech – pro amatéry. V našem sortimentu najdete široký výběr různých individuálních silikonových forem, které byly vyrobeny ze špičkových materiálů. Výsledkem jsou trvanlivé a odolné formy, které vám po zakoupení budou jistě sloužit po mnoho a mnoho let. Vítejte!

číst dál >

Jednoduchá silikonová forma

V našem internetovém obchodě Gastromania.cz najdete mimo jiné formy na předkrmy, formy na dorty a koláče, formy na jednohubky, formy na sušenky, formy na umělecké dorty a zmrzlinu, formy s vykrajovátkem, silikonové formy na foccacciu a mnoho dalších doplňků v neobvyklých tvarech a variantách, které vám umožní vytvořit malé umělecké dílo. Díky širokému výběru produktů si jistě vyberete tu správnou formu! Jednoduchá silikonová forma je ideální i pro amatéry, kteří s cukrářstvím teprve začínají.

Silikonové formy – jednoduché

Gastromania.cz je lídrem v oboru a od samého počátku se zaměřuje na spolupráci s těmi nejlepšími! Proto jsou všechny naše výrobky jedinečnými cateringovými produkty, které splní požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Spolupracujeme se společnostmi, jako jsou: Silikomart, Contacto, Hendi, Pavoni, De Buyer, Martellato a mnoho dalších!

Náš sortiment zahrnuje nejen silikonové formy – jednoduché, ale také další jedinečné přístroje a příslušenství pro profesionální i domácí gastronomii. Zveme vás, abyste se seznámili s celou nabídkou, a pokud máte jakékoli dotazy nebo nejasnosti – kontaktujte přímo tým Gastromanie! Naše práce je také naší vášní, kterou děláme již mnoho let, a proto vám rádi pomůžeme vybrat ta nejlepší řešení pro vaše podnikání!