Akce outlet

Forma na moučníky a dezerty SF012 BIG SAVARIN | SILIKOMART, Round

30.012.00.0060


  • 320 Kč s DPH 264 Kč bez DPH 310 Kč s DPH 256 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 3 ks nebo více

Informace

výška 23 mm
počet segmentů 6 ks
materiál: silikon
rozměry cukroví: 72 mm
nátěr: žádný
povrch: saténový
cena za: sadu
třida nerezové oceli: 18/0

Forma na moučníky a dezerty SF012 BIG SAVARIN | SILIKOMART, Round - Popis produktu

Silikonová forma na moučníky a dezerty SF012 BIG SAVARIN vyrábí firma SILIKOMART. Pomocí této formy lze jednoduše vyrobit 6 ks kulatých dezertů s dírkou uprostřed. Rozměry pro 1 ks – 72×23 mm, obsah 62 ml. Výška formy je 11 mm a celkový obsah je 372 ml. Originální tvar americké koblihy vytvoří překrásný efekt. Forma se skvěle hodí k výrobě dezertů pro honosné bankety, dětské oslavy, rodinné sešlosti a také pro domácí využití. Ideální pro využití různých gastronomických provozoven, kaváren, cukráren, cateringových firem. Vhodná do mrazničky a také do pečící trouby. Forma na moučníky a dezerty 30.012.00.0060 je vyrobená z prvotřídních materiálů, což zaručuje ty nejlepší výsledky, rychlou výrobu a jednoduché skladování. Garance odolnosti je od -60°C do +230°C.

Forma na moučníky a dezerty SF012 BIG SAVARIN | SILIKOMART, Round - Recenze zákazníků

Forma na moučníky a dezerty SF012 BIG SAVARIN | SILIKOMART, Round - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Forma na moučníky a dezerty SF012 BIG SAVARIN | SILIKOMART, Round - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.