Forma na moučníky a zmrzlinové dezerty MINI BUCHE | SILIKOMART, Rectangle

36.129.00.0065


  • 408 Kč s DPH 337 Kč bez DPH 396 Kč s DPH 327 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 5 ks nebo více

Informace

výška 20 mm
počet segmentů 30 ks
materiál: silikon
rozměry cukroví: 44x18 mm
nátěr: žádný
povrch: saténový
cena za: sadu

Forma na moučníky a zmrzlinové dezerty MINI BUCHE | SILIKOMART, Rectangle - Popis produktu

Podélná půlkulatá forma na zákusky, rolády a zmrzlinové dezerty Mini Buche velikosti 44×18×20 mm, obsah 420 ml – vyrábí italská firma SILIKOMART v sérii Buche. Díky formě Mini Buche lze jednoduše vyrobit 30 ks lahodných mini moučníků a zmrzlinových rolád. Obsah 1 ks je 14 ml. Ideální pro využití různých gastronomických provozoven, kaváren, cukráren, cateringových firem a také pro domácí využití. Forma na moučníky, rolády a zmrzlinové dezerty 36.129.00.0065 je vyrobená z prvotřídních materiálů, což zaručuje ty nejlepší výsledky, rychlou výrobu a jednoduché skladování. Vhodná do myčky nádobí, chladničky a také do pečící či mikrovlnné trouby. Forma je vyrobená ze silikonu a to zaručuje krátkou dobu výroby a snadné řešení pro uchovávání. Garance odolnosti je od -60°C do +230°C.

Forma na moučníky a zmrzlinové dezerty MINI BUCHE | SILIKOMART, Rectangle - Recenze zákazníků

Forma na moučníky a zmrzlinové dezerty MINI BUCHE | SILIKOMART, Rectangle - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Forma na moučníky a zmrzlinové dezerty MINI BUCHE | SILIKOMART, Rectangle - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím