Silikonová forma SF033 SMALL BORDELAIS muffiny 35x35 mm | SILIKOMART, Classic

30.033.00.0060


  • 337 Kč s DPH 278 Kč bez DPH 327 Kč s DPH 270 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

výška 35 mm
počet segmentů 18 ks
materiál: silikon
rozměry cukroví: 35 mm
nátěr: žádný
povrch: saténový
cena za: sadu
třida nerezové oceli: 18/0

Silikonová forma SF033 SMALL BORDELAIS muffiny 35x35 mm | SILIKOMART, Classic - Popis produktu

Silikonová forma na 18 ks moučníků a dezertů ve tvaru květiny Small Bordelais vyrábí italská firma SILIKOMART v sérii Classic. Rozměry pro 1 ks – 35×35 mm, obsah 30 ml. Celkový obsah formy je 540 ml a vytvoří 18 dezertů. Unikátní květinové tvary vytvoří překrásný efekt, který bude nezapomenutelný. Forma se skvěle hodí k výrobě dezertů pro honosné bankety, dětské oslavy, rodinné sešlosti a také pro domácí využití. Ideální pro využití různých gastronomických provozoven, cukrářských manufaktur a výroben, kaváren, restaurací a cateringových firem. Vhodná do mrazničky a také do pečící trouby. Forma na moučníky a dezerty 30.033.00.0060 je vyrobená z prvotřídních materiálů, což zaručuje ty nejlepší výsledky, rychlou výrobu a jednoduché skladování. Garance odolnosti je od -60°C do +230°C.

Silikonová forma SF033 SMALL BORDELAIS muffiny 35x35 mm | SILIKOMART, Classic - Recenze zákazníků

Silikonová forma SF033 SMALL BORDELAIS muffiny 35x35 mm | SILIKOMART, Classic - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Silikonová forma SF033 SMALL BORDELAIS muffiny 35x35 mm | SILIKOMART, Classic - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím