Nerezové GN perforované nádoby pro každé stravovací zařízení

V této kategorii výrobků najdete nejkvalitnější nerezové perforované nádoby, které jsou nenahraditelné při každodenní práci v kuchyni. Naše nabídka zahrnuje širokou škálu perforovaných nádob GN, která byla vyrobená z pevné a odolné nerezové oceli ve všech velikostech (s otvory). Jsou to nádoby GN, které se skvěle budou hodit při vaření produktů na páře. Podívejte se na celou naší nabídku!

číst dál >

Nerezové nádoby GN – perforované

Všechny  nerezové perforované nádoby, které najdete v nabídce našeho internetového obchodu  Gastromania.cz, byly vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálu jako je: nerezová ocel, chromniklová ocel a hliník. Všechny nádoby jsou dostupné v klasických velikostech nádob GN, takže: GN 2/1 (650 × 530 mm), GN 2/3 (354 × 325 mm), GN 1/1 (530 × 325 mm), GN 1/2 (325 × 265 mm), GN 1/3 (325 × 175 mm) a taky GN 1/4 (265 × 162 mm).

Perforované nerezové nádoby GN v sortimentu Gastromania.cz!

V našem obchodě můžete koupit nejen nerezové perforované nádoby GN, ale i jiné profesionální gastronomické pomůcky, přístroje a doplňky. Naše nabídka je určena profesionálům i amatérům, kteří hledají neobvyklá řešení pro svou domácí kuchyni.Pokud vás rmoutí jakékoliv otázky nebo nejasnost tyčící se našich produktů, pak kontaktujte tým Gastromania.cz!