Špičkové gastronádoby GN – polypropylenové

V této kategorii produktů najdete kontejnery GN nejvyšší kvality – polypropylenové (plastové), které jsou k dispozici ve všech velikostech. Tyto výrobky jsou ideální pro skladování a přepravu potravin. Lze je použít v restauracích, barech, cateringových podnicích, jídelnách a stravovacích zařízeních, ale i v dalších místech a gastronomických provozovnách. Nabízíme polypropylenové GN kontejnery v mnoha různých variantách, takže jsme přesvědčeni, že každý z našich zákazníků najde produkt, který splní všechna jeho očekávání!

číst dál >

Gastronádoby GN – polypropylenové pro skladování a přepravu potravinářských výrobků

Při rozhodování o nákupu polypropylenových gastronádob GN je třeba zvážit několik důležitých aspektů, které vám rozhodně usnadní výběr. První z nich je samozřejmě velikost krabice, tj. její výška, šířka, délka a objem. Díky intuitivnímu a snadnému vyhledávání, které se nachází nad produkty, snadno najdete články, které vás zajímají. Další důležitou otázkou je velikost GN. Nabízíme polypropylenové nádoby: GN 2/3 (354 × 325 mm), GN 1/1 (530 × 325 mm), GN 1/2 (325 × 265 mm), GN 1/3 (325 × 175 mm), GN 1/4 (265 × 162 mm), GN 1/6 (176 × 162 mm) a GN 1/9 (176 × 108 mm).

Polypropylenové gastronádoby GN v sortimentu Gastromania.cz

V naší nabídce najdete nejen kvalitní polypropylenové GN gastronádoby, ale také další zařízení, příslušenství a pomůcky pro profesionální gastronomii, které potěší svou odolností a výkonem. Zaměřujeme se na nejvyšší kvalitu našich výrobků, a proto od počátku spolupracujeme s nejlepšími výrobci (včetně STALGAST, ARAVEN, APS, CONTACTO a HENDI). Je pro nás zárukou, že výrobky z našeho sortimentu splní všechna vaše očekávání.

V případě jakýchkoli dotazů nebo pochybností Vás srdečně zveme, abyste nás kontaktovali přímo – rádi vám vše zodpovíme!