Smaltované nádoby GN

Rádi bychom vám představili smaltované nádoby GN nejvyšší kvality, které jsou vhodné pro profesionální gastronomii. Produkty skvělé budou fungovat jak už v kuchyních restaurací, tak v barech, jídelnách, hotelových bufetech, kantýnach, školách, školkách a také v cateringových firmach a jiných gastronomických zařízeních. Nádobí je ideální pro tepelnou úpravu potravin, které mají tendenci se při přípravě připalovat.

číst dál >

Smaltované hrnce a kuchyňské doplňky

Smaltované nádoby GN jsou to výrobky které určitě patří do každé kuchyně- profesjonalní i domácí. Smaltovaný povrch je známý tím, že je ideální pro pečení potravin a pokrmů, které se snadno připalují, což má vliv nejen na chuť, ale může také poškodit nádobí. Smaltované nádoby GN jsou úplně bezpečné při kontaktu s potravinou, odolné na pusobení vysoké teploty a také lehké k čištění a uschovavání.

Profesjonalní Smaltované nádoby GN v nabídce Gastromania.cz!

V naším internetovém obchodě Gastromania.cz najdete ty nejkvalitnější Smaltované nádoby GN, které jsou k dispozici v mnoha různých formách, variantách a velikostech. Díky velkému výběru z naších produktů, jsme přesvědčení, že každý naš zákazník, i ten nejnaročnější, najde do své kuchyni smaltovanou nádobu GN, která splní všechny jeho představy! Zveme vás, abyste se podívali na naši nabídku!