Akce

Pasta pro chafingy | STALGAST, 430002

430002


  • 28 Kč s DPH 23 Kč bez DPH 27 Kč s DPH 22 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 5 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

objem 0.2 l
materiál: etanol
cena za: kus
povrch: saténový

Pasta pro chafingy | STALGAST, 430002 - Popis produktu

Pasta pro chafingy o objemu 0,2 l od firmy Stalgast s indexem 430002 s vysokou spalovací teplotou během dlouhé doby práce až 4 hodiny je vyrobena z čistého etanolu. V balení je 48 kusů, uvedená cena je však za 1 kus.

Pasta pro chafingy | STALGAST, 430002 - Recenze zákazníků

Pasta pro chafingy | STALGAST, 430002 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Pasta pro chafingy | STALGAST, 430002 - product.attachment

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.