Gastronomické příslušenství STALGAST

Firma Stalgast se specializuje na vybavování gastronomických zařízení, firma byla založena v roce 1990. Specializuje se na import gastronomického zařízení, které jsou vyráběny po celém světě, ale také má ve své nabídce i mnoho profesionálních značek, kdy jejich zařízení jsou nezbytnou součástí každé moderní a profesionální kuchyně, jako je například ROBOT COUPE, UNOX? SANNELLI, ISI, SUNNEX. V roce 2008 firma začala také vyrábět nerezový nábytek, a to ve městě Radom, kde nejen vzniká nábytek na míru podle požadavků klienta, ale vyrábí zde i profesionální myčky určené do gastronomie, dále pak výdejní pulty, ale také i polypropylenové desky, např. ke krájení, nebo náhradní koše do myček na nádobí. Firma patří k největším ve střední Evropě, a to nejen co se týká prodeje gastronomického zařízení a příslušenství nabízených pomocí svých distributorů. Firma se stala také oblíbenou díky rychlé dostupnosti zboží, více než 7000 produktů je skladem přímo na jejich skladech. Obchod Gastromania.cz je přímým dodavatelem společnosti Stalgast.

číst dál >

Kuchyňské příslušenství Stalgast

V široké nabídce od firma Stalgast se nachází i bohatá nabídka profesionálního kuchyňského příslušenství, které je vhodné nejen do profesionálních gastronomických zařízení, ale také i do domácností. Všechny výrobky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, díky čemu jsou vysoce odolné a pevné. V nabídce od firmy Stalgast můžete najít např. nerezové hrnce, nerezové gastronádoby, profesionální příbory, talíře, sklenice, věšáky na sklenice, plechy, tašky na pizzu a mnoho dalších. Díky široké nabídce různých příslušenství lze takto vybavit profesionálně jak gastronomické kuchyně, tak i restaurace, pizzerie, bary, kavárny, cukrárny, pekárny, ale i hotely, nebo cateringy. Firma také klade důraz na modernizaci výrobků, ale i do samotné výroby, proto jsou její výrobky vysoce inovativní a víceúčelové.

Nerezový nábytek Stalgast

Nejoblíbenější výrobek od společnosti Stalgast je bezpochyby nábytek z nerezové oceli. Vysoce kvalitní výrobky, prvotřídní materiál a extrémně přesné zpracování jsou nejdůležitějšími prvky tohoto nábytku. Díky těmto požadavkům vzniká nábytek ve vysoké kvalitě a v příznivé ceně, která je akceptována klientem. V široké nabídce nerezového nábytku od firmy Stalgast nalezneme například vozíky, regály chromované, stoly s dřezem nebo s mycí vanou, skříně, nebo skříňky, police nástěnné a mnoho dalších. Veškerý nerezové nábytek, který je vyrobený firmou Stalgast má požadované atesty a také splňuje všechny požadované normy, díky čemu je tento nábytek vhodný do profesionálních gastronomických zařízení. Nábytek je dostupný v různých variantách a formách, proto je vhodný jak do větších, tak i menších gastronomických zařízení. Shlédněte proto naší širokou nabídku nerezového nábytku od firmy Stalgast, která se nachází na našich stranách Gastromania.cz.