Profesionální gastronomické zařízení Kromet

Společnost Kromet byla založena v roce 1957, díky tomu více jak 60 let nabízí svým klientům profesionální a kvalitní gastronomická zařízení, která slouží v každé restauraci, baru, jídelně, hotelové kuchyni a v dalších gastronomických zařízení. To, co společnost Kromet na trhu odlišuje, je pozornost na detail, materiály nejvyšší kvality, které se používají při výrobě, ale také péči o ekologii. Společnost se neustále zaměřuje na vývoj, modernizaci a vylepšování nových technologií, jejichž úkolem je vylepšit a zefektivnit gastronomické zařízení. Všechny své výrobky vyrábí z certifikované oceli, která splňuje všechny potřebné standarty a požadavky, což je vhodné pro použití v profesionálních gastronomických zařízení. Zařízení Kromet je vybaveno inovativní technologií, která nejen usnadňuje každodenní provoz, ale také udržuje nejvyšší hygienické standarty. Většina zařízení této značky je šetrná k životnímu prostředí, a to vše díky vysoké energetické účinnosti. Nabídka společnosti zahrnuje mimo jiné: profesionální trouby, varné kotle, smažící pánve, varné stoličky, grilovací desky, nebo plynové sporáky.

číst dál >

Elektrické sporáky Kromet

Elektrické sporáky Kromet jsou ideální pro profesionální kuchyně ve všech gastronomických zařízení. Každý sporák je vybaven výkonnými plotýnkami, které zlepší práci kuchařů a pomocného personálu v kuchyni. Všechny sporáky mají elektromagnetická čidla, která jsou instalována v plotýnkách, což představuje účinnou ochranu proti spontánnímu proudění plynu. V naší nabídce najdete různé druhy sporáků, aby si mohl každý vybrat ten správný typ pro své gastronomické zařízení. V nabídce máme 2, 4, ale i 6 plotýnkové ve verzi s troubou, nebo bez.

Kromet fritézy – inovativní zařízení do vaší gastronomické kuchyně!

V naší nabídce jsou také kvalitní fritézy od společnosti Kromet, které jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů. Umožňují rychlou a efektivní přípravu hotových výrobků. Značka nabízí elektrické fritézy typu FE s plynulým termostatem. Díky tomuto inovativnímu řešení se výrazně zvyšuje účinnost a výkon těchto fritéz. Konstrukce každé komory je vyrobena tak, aby umožňovala údržbu tzv. “studená zóna“, která chrání a zabraňuje připálení připravovaných výrobků.

Plynová varná stolička Kromet

Součástí naší nabídky jsou i kvalitní plynové varné stoličky, které jsou vhodné do všech profesionálních gastronomických zařízení. Společnost Kromet nabízí varné stoličky, která byla dodatečně vybavena speciálním ventilem, jehož úkolem je přerušit přívod plynu, jakmile plamen zhasne. Jedná se o řešení, které poskytne všem zaměstnancům maximální bezpečnost. Kromě toho jsou plynové varné stoličky Kromet přizpůsobeny pro všechny typy plynu. Prohlédněte si celou nabídku v našem obchodě!