Rukavice pro gastronomii

V žádné profesionální kuchyni by neměly chybět kvalitně vyrobené a odolné kuchyňské rukavice, které účinně usnadňují každodenní práci kuchařů a pomocného personálu. Nejdůležitější funkcí rukavic je poskytovat ochranu před vysokými i nízkými teplotami. Náš sortiment zahrnuje ochranné rukavice, kuchyňské rukavice a pekařské rukavice, rukavice na grilování a rukavice do chladírny. Každý z těchto výrobků má jiné vlastnosti, které nejen chrání pokožku před nepříznivými teplotami, ale také usnadňují manipulaci a vyndávání horkých nebo studených pokrmů.

číst dál >

Kuchyňské rukavice

Ochranné rukavice pro gastronomii, které máme v nabídce, jsou vybrané výrobky, jejichž úkolem je chránit před vysokými teplotami. Většina těchto výrobků je navíc opatřena nehořlavou vrstvou, která je zárukou bezpečnosti a nejvyšší kvality výrobku. Kuchyňské rukavice a pekařské rukavice do trouby, které jsou také součástí našeho sortimentu, jsou ideální pro pekárny a cukrárny, kde se denně peče chléb a sladké občerstvení. Naše kuchyňské rukavice poskytují účinnou ochranu před popálením. Za zmínku stojí zejména model vyrobený z vysoce kvalitního silikonu, který chrání nejen před vysokými teplotami, ale také před zamrznutím.

Doporučujeme Vám prohlédnout si nabídku našeho internetového obchodu Gastromania.cz, kde najdete profesionální rukavice pro gastronomii. a další kuchyňské doplňky a pomůcky. Máte-li jakékoli dotazy, kontaktujte nás!