Akce

Chladící mísa na dřevěném podstavci 4 l | APS, Top fresh

11818


  • 4 411 Kč s DPH 3 646 Kč bez DPH 3 529 Kč s DPH 2 916 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

výška 180 mm
průměr 220 mm
materiál: polykarbonát, dřevo
objem 4 l
počet nádob 1 ks
objem nádob: 4 l
barva: průhledná, přírodní

Chladící mísa na dřevěném podstavci 4 l | APS, Top fresh - Popis produktu

Chladící mísa – 1 mísa z polykarbonátu, 1 stojan z bukového dřeva, 1 chladící vložka ( 10777), 1 poklop, stohovatelný, možno dávat do myčky na nádobí.

Chladící mísa na dřevěném podstavci 4 l | APS, Top fresh - Recenze zákazníků

Chladící mísa na dřevěném podstavci 4 l | APS, Top fresh - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Chladící mísa na dřevěném podstavci 4 l | APS, Top fresh - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím