Lubiana je polská značka porcelánového nádobí, která je známá svou vysokou kvalitou výrobků a osobitým designem. Jako jeden z největších výrobců porcelánu v Polsku vytvořila Lubiana mnoho jedinečných kolekcí, takže je snadné sladit dokonalé nádobí s dekorem a charakterem podniku. Zveme vás, abyste si prohlédli naši nabídku značky Lubiana.

číst dál >

Lubiana obchod - výrobce porcelánu s tradicí

Továrna na stolní porcelán Lubiana funguje nepřetržitě od konce 60. let 20. století. Po celou dobu jejího působení bylo základem značky sledovat trendy a zároveň je vytvářet. Výrobky společnosti jsou 100% vyráběny v Polsku a spojují v sobě jedinečný design, vysokou kvalitu zpracování, funkčnost a bezpečnost používání.

Lubiana je moderní značka s tradicí, která je oceňována jak v Polsku, tak téměř v celé Evropě a mnoha dalších zemích světa. Kvalitu výrobků potvrzují i oborová ocenění, jako jsou Diamanty Forbes, Firma roku, Design pro znalce, Media Griffin a Top produkt - Pomeranian.

Porcelán Lubiana - množství motivů a tvarů

Lubiana nabízí stovky modelů nádobí a dekorativních prvků rozdělených do kompozičně ucelených kolekcí. Nic však nebrání tomu, abyste si z naší nabídky vybrali také jednotlivé kousky ladící s dekorem provozovny. Vybírat můžete z talířů, šálků, podšálků, misek, talířů, polévkových mís a mnoha dalších kusů nádobí, které lze použít ve všech typech stravovacích zařízení.

Díky svému prvotřídnímu zpracování a atraktivnímu designu mohou výrobky Lubiana využívat zejména restaurace, kde je věnována zvláštní pozornost prezentaci podávaných pokrmů. Je to také správná volba pro cukrárny a kavárny - správné nádobí má významný vliv na to, jak zákazníci vnímají servírované dezerty.

V našem obchodě jsou k dispozici jak kolekce s klasickým designem, například Rondo, Afrodyta, Kaszub/Hel, tak i o něco extravagantnější, například Stone Age. Bez ohledu na výběr kolekce mohou výrobky Lubiana ozdobit stůl a podtrhnout vizuální kvality podávaných pokrmů, a tím i celkový dojem z konzumace a návštěvy místa. Jedná se tedy o investici, která stojí za zvážení téměř v každém podniku.

Značka Lubiana - obchod s porcelánovým nádobím polské výroby

Značka Lubiana se zaměřuje nejen na kvalitu a design svých výrobků, ale také na odpovědný přístup k podnikání. Jsou vyráběny z přírodních a zdravotně nezávadných surovin. Používají se technologie a postupy, které snižují dopad výroby na životní prostředí, například omezují emise CO2, spotřebu vody nebo množství odpadu. Porcelánové nádobí je hygienické - neabsorbuje mastnotu ani pachy a nešíří bakterie.

Trvanlivost vyrobeného nádobí, včetně odolnosti vůči mechanickému poškození a vysokým teplotám, je vynikající, takže si jej můžete pořídit na dlouhá léta. Důležité je, že většina modelů nádobí je od výrobce trvale v nabídce, takže výměna poškozeného kusu nádobí ani po několika letech není problém. Stálost nabídky také znamená, že je možné postupně rozšiřovat množství nádobí z dané kolekce podle rostoucích potřeb provozovny. Estetiku výrobků doplňuje jejich funkčnost - ergonomické tvary, rozmanité velikosti a snadné čištění, a to i v myčkách nádobí.

Zveme vás k prohlídce široké nabídky nádobí Lubiana v našem obchodě. Této polské značce, která spojuje inovace s tradicí, můžete rozhodně důvěřovat.