V žádném stravovacím zařízení, kde se podává jídlo, by nemělo chybět vhodné stolní nádobí - jídelní servis spolu s nápojovým nádobím. Proto stojí za to věnovat pozornost výrobkům Luminarc z nejkvalitnějšího tvrzeného skla. V našem obchodě můžete svou provozovnu vybavit talíři, poháry, salátovými mísami, džbány a dalším nádobím, které vám umožní estetické podávání jídel a nápojů. Zveme vás k prozkoumání celého našeho sortimentu!

číst dál >

Luminarc obchod - značka s tradicí

Luminarc je francouzská značka, která již téměř 70 let dodává skleněné nádobí nejvyšší kvality do více než 160 zemí světa. Její výrobky kombinují nejnovější trendy s výjimečnou funkčností - díky tomu jsou výrobky této značky všestranné a vhodné pro všechny druhy gastronomických zařízení i do domácností.

Společnost Luminarc používá pro své nádobí tvrzené sklo, které je mimořádně odolným materiálem - vyznačuje se vysokou odolností proti rozbití, nárazu nebo jinému mechanickému poškození. Společnost Luminarc nabízí nádobí v široké škále objemů a tvarů, takže je snadné přizpůsobit nádobí charakteru provozovny.

Luminarc - obchod s dokonalým servírovacím náčiním

V našem obchodě si můžete vybrat ten správný jídelní servis pro váš podnik. Nabízíme hotové sady skládající se z plochých, hlubokých a dezertních talířů i samostatný prodej talířů. Rozhodnete-li se zakoupit několik sad, můžete tak komplexně vybavit svou stravovací provozovnu potřebným nádobím.

Talíře Luminarc z naší nabídky se vyznačují minimalistickou estetikou, která umožňuje vhodnou prezentaci pokrmů - pozornost zákazníka se pak nesoustředí na dekorativní motivy na talíři, ale na vzhled podávaného jídla. Z tohoto důvodu je jídelní servis Luminarc ideální volbou všude tam, kde je kladen důraz na vhodnou prezentaci pokrmů.

Na stole nemohla chybět ani vhodná nádoba na salát. Pro tuto roli jsou ideální salátové mísy Luminarc různých objemů - od 45 až po 3600 ml. Tyto salátové mísy vám umožní servírovat pokrmy v moderní a zároveň elegantní podobě. Mohou být užitečné i v kuchyni při přípravě pokrmů - díky jejich průhlednosti je možné například rovnoměrně promíchat salátové ingredience.

Luminarc - více než jen servírování večeří

Mezi výrobky nabízenými společností Luminarc je také řada nádobí určeného k podávání nápojů. V našem obchodě si můžete zakoupit mimo jiné velké džbány o objemu od 500 do 1 600 ml, které vám umožní podávat hostům chlazené nápoje v horkých dnech. Kromě džbánů jsme pro vás připravili širokou nabídku průhledných šálků a hrnků. Jedná se o skvělou alternativu ke klasickým keramickým hrnkům a porcelánovým šálkům - díky použití tvrzeného skla ve výrobcích Luminarc se výrazně snižuje riziko poškození takové nádoby.

Průhlednost nádobí Luminarc navíc umožňuje odhalit vzhled nápoje - to je důležité zejména u kávy, jako je latté, kde zákazníci ocení vrstvenou strukturu nápoje. Šálky a hrnky se dodávají v různých objemech (od 90 do 500 ml) a tvarech (v závislosti na kolekci, ze které pocházejí), takže jistě najdete nádobí, které bude odpovídat charakteru a požadavkům vašeho konkrétního stravovacího zařízení.

Doporučujeme vám prozkoumat celou řadu produktů Luminarc!