Novinka

Lopatka na zmrzlinu, průhledná rukojeť 26x6,5 cm | CHEFFY, Ice-cream Spatulas

DELUXE_CLR


  • 157 Kč s DPH 130 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 20 ks nebo více

Informace

délka 260 mm
Šířka 65 mm
materiál: nerezová ocel
barva: nerez (inox), průhledná
cena za: sadu
třida nerezové oceli: 18/0
povrch: saténový
nátěr: žádný

Popis a informace

Originální italská *lopatka na zmrzlinu * s průhlednou dlouhou rukojetí. Pracovní část s délkou 130 mm vyrobená z vysoce kvalitní nerezové oceli. Určená pro naložení zmrzliny a sorbetů z nádoby – může taky sloužit jako profesionální porcovačka. Celkový rozměr: 260×65 mm.

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.