Výběr interiéru kuchyně často vede k mnoha otázkám. Jakou ledničku si mám vybrat? Jaké podšálky? Jsou zrovna tyto nože ty, které opravdu potřebuji? Mnohem více otázek vyvstane při zařizování interiéru kuchyně v gastronomickém zařízení. Nejen, že je výběr na gastronomickém trhu obrovský, ale ve většině případů nakupujeme vybavení od různých výrobců. Trvá to drahocenný čas, ale také mnoho peněz.

Představujeme vám gastronomické vybavení značky Cheffy, s jeho pomocí budete schopni plně vybavit veškeré gastronomické prostory chladícími nebo mrazícími zařízeními, určenými k expozici pokrmů. Nabídka také zahrnuje výrobky, které pomáhají při skladování potravin. Jde především o chladničky a mrazničky se skříňovými dveřmi, v různých velikostech, takže si můžete zakoupit kuchyňské vybavení s kapacitou odpovídající vašim prostorám.

Výrobce Cheffy nabízí také chladničky určené k servírování potravin, jako jsou např.: chladící skříně, které jsou ideální na prezentaci zmrzlinových dezertů, mražených jogurtů nebo čerstvých šťáv, které by se měly skladovat při nižší teplotě. Díky průhledným dveřím si mohou zákazníci pokrm prohlédnout dříve než si ho koupí. Také pro majitele gastronomického zařízení je příjemné uchovávat dezerty, které je potřeba skladovat v chladných podmínkách, téměř na dosah zákazníkům.

Značka Cheffy také nabízí nerezové oválné nádoby na zmrzlinu, tzv. kyvety, které umožňují hygienické skladování mražených produktů. Jsou vhodné do prosklených chladících skříní. Součástí nabídky jsou také dřevěné vařečky, lžíce na zmrzlinu a široký výběr prkének a táců na servírování pokrmů nebo pizzy.

Veškeré nádobí od značky Cheffy najdete v našem internetovém obchodě Gastromania CZ, který je oficiálním partnerem tohoto výrobce v České republice.