Melaminové kulaté mísy

Náš sortiment zahrnuje vysoce kvalitní melaminové kulaté misky, které lze použít jak v profesionálních gastronomických zařízeních, tak v domácnostech. Jsou vhodné pro restaurace, stravovací zařízení, hotely a další místa, kde se podává jídlo. Kulaté melaminové misky jsou jedinečné výrobky, které mají mnohostranné využití! Jsou vhodné nejen k servírování salátů, sladkých a slaných pochutin, ale také ovoce a zeleniny a dezertů. Jsou univerzální a jistě se skvěle hodí do každé kuchyně – domácí i profesionální!

číst dál >

Melaminová kulatá mísa

Melamin je velmi odolný materiál, který se často používá v gastronomii. Vyznačuje se velkou trvanlivostí a odolností vůči mechanickému poškození a destruktivním účinkům vody. Jedná se o surovinu, kterou lze během výrobního procesu libovolně tvarovat, díky čemuž nás nikdy nepřestanou překvapovat tvary, které získáme! Kulatou melaminovou mísu lze úspěšně mýt v myčce nádobí a její údržba je snadná a bezproblémová. V našem obchodě najdete kulaté melaminové misky v mnoha různých barvách, například v klasické šedé, bílé, černé nebo hnědé, ale i v extravagantnějších verzích v zelené, modré, žluté, červené nebo růžové.

Melaminové kulaté mísy v nabídce na Gastromania.cz!

Zveme vás, abyste si prohlédli celou naši nabídku, která zahrnuje nejen vysoce kvalitní melaminové kulaté mísy, ale také další multifunkční zařízení, nábytek, stroje a příslušenství pro gastronomii. Celá naše nabídka je zaměřena jak na individuální zákazníky, kteří hledají neobvyklá řešení pro svou domácí kuchyni, tak na profesionály provozující restaurace. Jsme Vám k dispozici od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00 a během této doby čekáme na Vaše dotazy. Rozptýlíme všechny Vaše pochybnosti a navrhneme Vám nejlepší řešení pro Vaše podnikání. Přejeme Vám příjemné nakupování!