Profesionální cateringové termosky z oceli

Gastromania.cz zahrnuje velmi široký výběr cateringových termosek pro přepravu potravin z nerezové a lakované oceli. Tyto produkty jsou ideální pro cateringové společnosti, armádu, jídelny a další stravovací zařízení. Navrhujeme, zajišťujeme a obsluhujeme zařízení hromadného stravování. Náš obchod spolupracuje s nejlepšími firmami na trhu, jako jsou: STALGAST, BARTSCHER, APS, HENDI NEBO BRAVILOR BONAT, díky čemuž garantujeme, že naše ocelové cateringové termosky jsou špičkovými produkty.

číst dál >

Cateringové termosky z oceli

V našem sortimentu najdete cateringové termosky v mnoha různých formách a variantách, které vám výrazně usnadní výběr dokonalého produktu. K dispozici jsou na příklad: ocelové termosky bez kohoutku, ocelové termosky s kohoutkem, ocelové vložky pro termosky, příslušenství, náhradní díly pro termosky a další inovativní příslušenství a zařízení. Výrobky jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, které jsou trvanlivé a odolné, díky čemuž vám jistě budou sloužit mnoho let. Nepoškodí je: voda, vysoké a nízké teploty, ani mechanická zranění: nárazy a pády.

Ocelové cateringové termosky

Máte-li zájem o naše ocelové cateringové termosky, zveme Vás, abyste se seznámili s celým sortimentem na webových stránkách gastromania.cz! Naše cateringové termosky jistě splní všechna vaše očekávání. V případě potřeby, dotazů nebo obav jsme tu pro vás od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00. Zveme vás, abyste nás kontaktovali přímo!