Nerezové regály s plnými policemi jsou vysoce kvalitní možností pro profesionály. Umožňují uspořádat kuchyňský prostor tak, aby maximalizoval využití úložného prostoru při zachování funkčnosti. Naše nerezové regály mají pevná upevnění a tloušťka polic umožňuje větší zatížení. Plné police se doporučují všude, kde plánujete skladování těžších potravin nebo zařízení. Velký výběr rozměrů umožňuje pořídit regály, které nejlépe vyhovují individuálním potřebám.

číst dál >

Nerezové regály- plné police

Nerezové regály s plnými policemi jsou vysoce kvalitní výrobky pro profesionály. Umožňují uspořádat kuchyňský prostor tak, aby se maximálně využil úložný prostor a zároveň se zachovala funkčnost. Nerezové regály – plné police, které jsou k dispozici v sortimentu internetového obchodu Gastromania.cz, jsou vyrobeny z nejlepší nerezové oceli. Nábytek má pevné upevnění a tloušťka polic umožňuje vyšší zatížení. Všude tam, kde plánujete skladovat těžší potraviny nebo vybavení, se doporučují plné police. Velký výběr velikostí umožňuje zakoupit police, které budou dokonale vyhovovat potřebám každého uživatele.

Nerezový regál – plné police

Výrobky jsou ideální pro všechna profesionální stravovací zařízení, jako jsou restaurace, jídelny, bary, restaurace, hotelové bufety nebo kavárny. Určitě se budou hodit i v cateringových firmách. Díky tomu, že jsou vyrobeny z nerezové oceli, jsou odolné nejen proti korozi, ale také proti mechanickému poškození. Velmi snadno se udržují v čistotě, což má jistě pozitivní vliv na efektivitu každodenní práce v kuchyni. Nerezový regál – plné police je k dispozici ve verzích se 3, 4 a 5 policemi, takže jsme si jisti, že snadno najdete dokonalý kus nábytku, který splní všechna Vaše očekávání!

Nerezové regály s plnými policemi pro profesionální gastronomii

Gastromania.cz je rychle se rozvíjející obchod, který svým uživatelům nabízí produkty špičkové kvality. Patří sem nejen nerezové regály s plnými policemi pro profesionální gastronomii, ale také další jedinečný cateringový nábytek, vybavení a příslušenství. Navrhujeme, servisujeme a vybavujeme stravovací zařízení, vždy nasloucháme našim zákazníkům a poskytujeme jim dobré rady. Zveme Vás, abyste se seznámili s naší nabídkou a v případě jakýchkoli dotazů nebo obav se obrátili přímo na náš tým! Pracujeme od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00. Přejeme Vám příjemné a efektivní nakupování!