Kategorie Nerezové stoly oplechované s křídlovými dvířky | Gastromania.cz poskytuje široký výběr nerezových stolů se skříňkou s posuvnými dveřmi. Vyrábíme na míru podle potřeb klienta. Ideální pro profesionální kuchyně a stravovací zařízení. Navrhujeme, vybavujeme a servisujeme restaurace, hotely, jídelny, školy, školky, cukrárny,řeznictví a masny veškerým gastronomickým a jiným potřebným příslušenstvím.

Stoly se skříňkou s křídlovými dveřmi

Nerezová ocel je materiál, který se velmi často používá v gastronomii. Z tohoto materiálu jsou vyrobeny také stoly se skříňkou s křídlovými dveřmi, které jsou součástí našeho sortimentu. Zvolili jsme vysoce kvalitní nerezovou ocel – 1.4509 a AISI 430 – která je odolná vůči destruktivním účinkům vnějších faktorů, jako je voda, vysoké a nízké teploty, a také vůči nečistotám a mechanickému poškození, k němuž může dojít při každodenním používání nábytku.

číst dál >

Stůl se skříňkou s křídlovými dveřmi

V této kategorii najdete pracovní stoly, které jsou vybaveny pohodlnými a ergonomickými křídlovými dveřmi a velkou a pevnou deskou. Nabízíme výrobky v mnoha velikostech – s různou šířkou, výškou a délkou, aby si každý z vás mohl vybrat ten ideální, který splní všechna Vaše očekávání.

Stůl se skříňkou s křídlovými dveřmi je vysoce kvalitní výrobek a náš sortiment zahrnuje také další jedinečný nábytek, příslušenství a vybavení pro profesionální gastronomii. Zveme Vás, abyste si prohlédli celou naši nabídku na našich webových stránkách Gastromania.cz!