Chladící zařízení NORDline

NORDline je česká firma, která se specializuje na výrobu inovativních chladících zařízení do gastronomie. Zabývá se výrobou chladících skříní, teplých vitrín, chladících nástavců a mnoho dalšího zařízení, které je nezbytné do profesionálních kuchyní. Firma používá pouze vysoce kvalitní materiály a novodobé zařízení. Nabízené zařízení, ještě lze za příplatek na přání klienta vylepšit o další příslušenství. Díky používání vysoce kvalitních materiál jsou jejich zařízení vysoce kvalitní a také odolné, tak aby mohly být nastaveny i na nízké provozní teploty, dále pak odolné vůči poškození způsobené korozí, a další činitelé způsobující poškození. Dodavatel nabízí svá zařízení vždy v několika dostupných variantách, tak aby byli dostupní pro co jak největší rozsah zákazníků. Pokud hledáte profesionální chladící zařízení shlédněte proto širou nabídku zařízení od firmy NORDline na Gastromania.cz.

číst dál >

NORDline chladící skříň

V široké nabídce od firmy NORDline naleznete speciální skříně, které jsou určeny ke zrání masa. Je to zařízení, které splňuje veškeré požadavky k tzv. zrání hovězího masa. Během tohoto procesu, kdy maso dozrává v zařízení až po dobu, kdy je toto zrání ukončeno a toto maso se může servírovat klientům v gastronomických zařízeních. Toto chladící zařízení je vybaveno vysoce kvalitní termoizolací, díky čemu je uchovávání masa v těchto zařízeních naprosto bezpečné. Většina těchto skříní je také vybaveno ventilovaným chlazením a také funkčních dezinfekčním zařízením UVC. Každá skříň je také vybavena intuitivním a velice snadno ovládaným a osvětleným LED displejem, který umožňuje rychlou kontrolu a obsluhu zařízení. Mimi to je skříň volně stojící, proto je možné ji umístit jak v kuchyni, ale i do restaurace.

Chladící nástavec NORDline

Firma NORDline také nabízí svým klientům i chladící nástavby, které umožňují uchovávání potřebných surovin při požadované skladovací teplotě. Toto zařízení je vhodné do zmrzlináren, pizzerií, fast foodech, a mnoho dalších, jak menších, tak i větších gastronomických zařízeních. Většina zařízení od firmy NODRline je vybavena agregátem a digitálním termostatem, který umožňuje ještě lepší uskladňování potřebných surovin. Chladící nástavby jsou většinou vyrobeny z vysoce kvalitní a atestované nerezové oceli, díky čemu je zařízení vysoce kvalitní a odolné. Chrání je před vnějšími činiteli, mechanickému poškození a také jsou odolné vůči změnám teplot. Chladící nástavby NORDline, jsou dostupné v několika různých variantách, tak aby byly dostupné pro co jak největší množství zákazníků. Shlédněte proto námi nabízenou nabídku profesionálního gastronomického zařízení, jako jsou chladící skříně, chladící nástavce a mnoho dalšího zařízení, které nabízí právě společnost NORDline na našich stránkách Gastromania.cz.