Profesionální kávovar – NuovaSimonelli

NuovaSimonelli je italská společnost, která se specializuje na výrobu profesionálních pákových kávovarů. Celé dobrodružství začalo v roce 1936, kdy vznikl první model kávovaru, který byl jednoduše nazván – „1936“. Tento model je dodnes k dispozici, samozřejmě značně modernizovaný. Je to kávovar, který si zákazníci často vyberou. NuovaSimonelli je společnost, která své kávovary distribuuje po celém světě. Velkým úspěchem který ovlivňuje popularitu značky, je její historie, která v kombinaci s nejlepší technologií umožňuje vyrábět dokonalé kávovary, které vám umožní připravit chutnou aromatickou kávu. V nabídce našeho obchodu Gastromania.cz najdete profesionální kávovary, které jsou vhodné pro kavárny, restaurace a další gastronomická zařízení, stejně jako standartní modely – ideální pro domácí použití!

číst dál >

Kávovary NuovaSimonelli

Kávovary NuovaSimonelli umožňují rychlou a efektivní přípravu lahodné kávy, jejíž chuť potěší všechny zákazníky. Kromě chuti stojí také za zmínku design kávovaru, který se neustále společnost snaží zdokonalovat v každém detailu a díky tomu se stává i vhodným doplňkem gastronomického zařízení. V našem obchodě naleznete různé modely kávovarů NuovaSimonelli, takže každý z našich zákazníků si vybere ten, který splní jeho požadavky. Kávovary jsou s manuálním, nebo nastavitelným dávkováním a ve verzi 2, 3, a 4 pákové, vhodné pro všechna profesionální gastronomická zařízení. Každý z těchto kávovarů je vyrobený z nejkvalitnějších materiálů, které jsou odolné vůči škodlivým vnějším faktorům, korozi a vysoké teplotě. Kávovary byly zkonstruovány tak, aby příprava kávy byla co nejrychlejší, a to vše díky jednoduchému intuitivnímu ovládacímu panelu. Velkým pluse je skutečnost, že se kávovary velmi snadno čistí, takže není problém udržovat správnou hygienu na pracovišti.

Mlýnek na kávu NuovaSimonelli

Kromě kávovarů nabízí společnost NuovaSimonelli svým zákazníkům také profesionální mlýnky na kávu, které výrazně zlepší proces přípravy a vaření. Tyto mlýnky najdete v našem obchodě v manuální a automatické verzi v závislosti na preferencích zákazníka. Mnoho modelů je vybaveno kónickými mlecími kameny vyrobených z oceli, které umožňují jemné mletí kávy díky nastavitelnému šrouby, který lze nastavit ručně. V závislosti na vybraném modelu zařízení se kapacita nádoby na kávu může lišit. Pokud máte zájem o koupi profesionálního kávovaru nebo mlýnku na kávu, zhlédněte v našem obchodě nabídku produktů společnosti NuovaSimomelli!