Obdélníkové břidlicové tácy v naší nabídce Gastromania.cz

Obdélníkové břidlicové tácy jedná se o špičkové kuchyňské nádobí, které má řadu využití. Skvěle se osvědčují pro servírování předkrmů, sushi, dezertů a dalších pokrmů. Uplatnění najdou v restauracích a hotelech i při degustačních a cateringových akcích. Jejich neobvyklý design dělá z nich také elegantní doplněk stolu. Břidlicový kámen je velmi odolný materiál, proto na něj můžete podávat teplá i studená jídla. Je trvanlivý a snadno ho lze udržet v čistotě. Doporučuje se, aby obdélníkové břidlicové tácy nebyly myté v myčkách na nádobí.

číst dál >

Jaké břidlicové tácy obdélníkové jsou dostupné v naší nabídce?

V našem internetovém obchodě Gastromania.cz jsou dostupné břidlicové tácy – obdélnékové v mnoha zajímavých variantách. Jednotlivé modely se liší nejen velikostí, ale i tvarem. Nejoblíbenější jsou obdélníkové a čtvercové tácy, elegantně se však prezentují i oválné a kulaté doplňky

Břidlicový kámen je surovina v šedo-černé barvě, proto se přímo ideálně osvědčí v gastronomických prostorách, které jsou stylizované na loftový interiér.

Břidlicové tácy – obdélníkové pro profesionální gastronomii

Srdečně vás zvou, abyste se seznámili s celým sortimentem! Tácy břidlicové – obdélníkové to není vše, co můžeme zákazníkům nabídnout! V našem obchodě je k dispozici i další nádobí, příslušenství, nábytek a kuchyňské pomůcky – vyhrazené pro profesionální gastronomii. Doufáme, že každý z Vás u nás najde to, co ve své provozovně potřebuje. V případě dotazů Vás prosím o přímý kontakt s naším týmem – rádi pomůžeme s výběrem nejlepšího řešení. Přejeme vám příjemné nakupování!