Obdélníkové melaminové kuchyňské tácy

Obdélníkové kuchyňské tácy z melaminu jsou univerzální výrobky ideální pro všechny profesionální gastronomické provozovny. Lze je použít v restauracích, barech, snídaňových bufetech a na švédských stolech. Čtvercové nebo obdélníkové kuchyňské a bufetové podnosy z melaminu splní očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků. Náš rozsáhlý sortiment je určen jak profesionálům, tak jednotlivým zákazníkům, kteří hledají neobvyklá řešení pro své domácí kuchyně. V naší široké nabídce produktů jistě najdete melaminový kuchyňský tác, který splní všechna Vaše očekávání!

číst dál >

Obdélníkové melaminové tácy

Od samého počátku své činnosti naše společnost spolupracuje s nejlepšími polskými a světovými výrobci. Zaměřují se na vysokou kvalitu výrobků, používají nejlepší materiály a v každé fázi výroby využívají moderní technologie. Patří mezi ně společnosti jako APS, Hendi, Fine Dine, Contacto, Bartscher, a mnoho dalších. Gastronomie je nejen naší prací, ale také dlouholetou vášní, a proto Vám vždy poradíme co nejlépe! Obdélníkové melaminové tácy jsou k dispozici v mnoha variantách a v různých velikostech a tvarech. V nabídce najdete klasické podnosy, i modernější kusy určené pro ty, kteří v kuchyni ocení netradiční řešení.

Více než obdélníkový melaminový kuchyňský tác

Zveme Vás k seznámení se s celým naším sortimentem, který zahrnuje nejen obdélníkové melaminové kuchyňské tácy, ale také další kvalitní gastronomické doplňky, vybavení, stroje a pomůcky. Pokud nenajdete produkty, o které máte zájem, kontaktujte nás a společně najdeme řešení, které Vás uspokojí. Otevřeno máme od pondělí do pátku od 8.00 do 16.00 hodin.