Akce

Pánev na Paellu smaltovaná 240 mm | HENDI, 622742

622742


  • 428 Kč s DPH 354 Kč bez DPH 417 Kč s DPH 345 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 7 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

průměr 240 mm
materiál: smaltovaná ocel
tvar: kulatý
indukce: Ne

Pánev na Paellu smaltovaná 240 mm | HENDI, 622742 - Popis produktu

Pánev určená k přípravě paely. Je vybavena dvěma úchyty. Celá vyrobená ze smaltované oceli. Lze mýt v myčkách na nádobí, a používat na všech druzích kuchyní, také indukčních.

Pánev na Paellu smaltovaná 240 mm | HENDI, 622742 - Recenze zákazníků

Pánev na Paellu smaltovaná 240 mm | HENDI, 622742 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Pánev na Paellu smaltovaná 240 mm | HENDI, 622742 - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím