Pánve na smažení palačinek

Gastromania.cz nabízí širokou škálu profesionálních pánví na palačinky: na smažení bez tuku a na smažení na tuku. Nabídka zahrnuje stovky pánví s teflonovým povrchem, bez povlaku, pro indukční i klasické hořáky. Palačinky jsou univerzální pokrm, takže se mohou podávat jak na sladko, tak na slano. Jsou skvělou alternativou dezertu nebo hlavního chodu pro dospělé i děti. Tyto tenké palačinky jsou známé a oblíbené po celém světě, proto se vyplatí pořídit si profesionální vybavení, které Vám usnadní přípravu palačinek se správnou strukturou a konzistencí. Ideální jsou pánve na palačinky!

číst dál >

Pánve na palačinky

Pánve na palačinky nacházejí uplatnění jak v profesionálních stravovacích zařízeních, např. v restauracích, kavárnách nebo barech, tak v domácnostech při každodenním vaření pro rodinu a přátele. Výrobky v naší nabídce jsou vyrobeny z velmi odolných a pevných materiálů jako je nerezová ocel, hliník nebo uhlíková ocel.

Pánve na smažení palačinek na Gastromania.cz!

V naší nabídce najdete profesionální pánve na smažení palačinek a další zařízení a příslušenství, které Vám umožní připravit tento jedinečný pokrm. Všechny pánve jsou opatřeny pohodlnou, přiléhavou rukojetí, která bezpečně a stabilně padne do ruky. Zveme vás, abyste si prohlédli nabídku našeho obchodu, a pokud máte jakékoli dotazy nebo připomínky, obraťte se přímo na tým Gastromania.cz!