Akce outlet

Lžíce jídelní z melaminu 130x45 mm, černá | APS, Hong Kong

83487


  • 68 Kč s DPH 56 Kč bez DPH 54 Kč s DPH 45 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 14 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 130 mm
šířka/hloubka 45 mm
materiál: melamin
barva: černá
cena za: kus
povrch: saténový
nátěr: žádný

Lžíce jídelní z melaminu 130x45 mm, černá | APS, Hong Kong - Popis produktu

Lžíce na předkrmy, omáčky z melaminu 83487 ze série Hong Kong s rozměry 13×4,5×4,5 cm je vyrobená z černého melaminu. Teplotní rozpětí používání melaminu je od -30 do +70°C. Melamin je vzhledově podobný porcelánu. Melamin je odolný vůči mechanickému poškození, jako je potlučení, nebo poškrábání. Lžíce je vhodná k servírování ve všech gastronomických zařízeních, jako jsou například hotely, restaurace, cukrárny, jídelny, bufety, ale i během cateringů či na švédských stolech, jako jsou například hotely, restaurace a cateringy. Lze ji mýt i v myčce na nádobí a lze ji stohovat.

Lžíce jídelní z melaminu 130x45 mm, černá | APS, Hong Kong - Recenze zákazníků

Lžíce jídelní z melaminu 130x45 mm, černá | APS, Hong Kong - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Lžíce jídelní z melaminu 130x45 mm, černá | APS, Hong Kong - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím