Restaurační porcelán RAK

V této kategorii výrobků najdete vysoce kvalitní restaurační porcelán RAK, který je dobře známý restauratérům po celém světě. Společnost Rak Porcelain se zabývá distribucí porcelánu a dalších dekorativních doplňků nejvyšší kvality již od roku 1989 a její sídlo se v současné době nachází v Ras Al Khaimah ve Spojených arabských emirátech. Porcelán RAK se od ostatních značek liší hlavně tím, že je díky vysokému obsahu oxidu hlinitého mimořádně odolný a má dlouhou životnost. Vyznačuje se také sytými barvami a zajímavými vzory, co umožňuje sladění s interiérem každé restaurace tak, aby tvořily jednotný celek. Měli bychom také zmínit, že restaurační porcelán RAK je odolný vůči absorpci pachů a tuků, takže je snadné jej udržovat v čistotě. Nádobí lze bezpečně mýt v myčkách na nádobí.

číst dál >

RAK – restaurační porcelán nejvyšší kvality

Jaké produkty najdete v našem sortimentu? Jedná se o mělké, hluboké talíře, mísy, salátové mísy, talířky, džbány, šálky, podšálky, hrnky, kastroly, misky na koření, cukřenky, misky na bujón, pokličky a další jedinečné nádobí společnosti RAK. Tato značka se vyznačuje rozmanitostí výrobků, které zaujmou svým provedením. Díky použití vysoce kvalitních materiálů se bude restaurační porcelán RAK skvěle vyjímat v luxusních restauracích a hotelech. Lze použít i v domácnosti, např. při svátčním obědě nebo večeři s rodinou a přáteli.

RAK Porcelain v sortimentu Gastromania.cz!

Proč se vyplatí investovat do porcelánu RAK? Protože je odolný, krásný a jistě Vám bude sloužit po mnoho let! Porcelán RAK je k dispozici v mnoha zajímavých variantách, takže jsme si jisti, že každý najde produkt pro sebe. Zveme Vás, abyste si prohlédli celou naši nabídku, v případě dotazů kontaktujte náš tým. Užijte si nakupování!