Nádoby na skladování potravin

V širokém sortimentu produktů nabízených společností Gastromania.cz najdete kvalitní nádoby pro skladování potravin. Všechny výrobky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které zaujmou svou odolností a pevností. Nádoby na skladování potravin jsou ideální pro všechny stravovací zařízení: restaurace, bary, hotely nebo jídelny, ale i školy a školky. Jsou zcela bezpečné, a proto se využívají nejen pro skladování potravin, ale také pro jejich rychlou přepravu. Zveme Vás k prozkoumání celé naší nabídky!

číst dál >

Nádoby na potravinářské výrobky

Nádoby na potraviny, které jsou k dispozici v našem obchodě, jsou vyrobeny z vybraných materiálů nejvyšší kvality. Patří mezi ně hliník, nerezová ocel, plast, akryl, tvrzené sklo, polyethylen, polykarbonát, melamin, polypropylen, sklo, silikon a dřevo. Tyto materiály jsou zcela bezpečné a sterilní, a splňují všechny normy, které umožňují jejich přímý kontakt s potravinami. Jsou vhodné nejen pro skladování a přepravu, ale také pro vystavování. Většinu z nich lze snadno mýt v myčce na nádobí, co zrychluje práci v kuchyni.

Nádoby na skladování potravin v obchodě Gastromania.cz

Nabízíme širokou škálu produktů, které splní očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků. Patří mezi ně krabice na makrónky, vzduchotěsné sklenice, nádoby na vejce, plastové nádoby na potraviny, nerezové stojany, košíky na kynutí chleba, vložky do cateringových nádob, melaminové nádoby na maso, válcové sklenice, a mnoho dalších výrobků. Nabízíme nejen nádoby na potraviny, ale také vysoce kvalitní vybavení, příslušenství a pomůcky pro profesionální catering. Zveme Vás k prozkoumání celé řady produktů nabízených společností Gastromania.cz!