Dekorativní obal na 12 makronek, růžový | SILIKOMART, Macado 12

72.352.19.0000-1


  • 59 Kč s DPH 48 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 20 ks nebo více

Informace

materiál: plast
barva: fuchsiová
včetně poklice: Ano

Dekorativní obal na 12 makronek, růžový | SILIKOMART, Macado 12 - Popis produktu

Dekorativní obal na makronky, růžová barva od italské firmy SILIKOMART, z kolekce Fuxia Macado 12. Obal je ideální pro převážení, uchovávání a prezentaci 12 ks makronek nebo čokoládových pralinek s průměrem 5 cm. Každá makronka je oddělená speciální plastovou přepážkou. Obal je vyroben z prvotřídního plastu – růžový spodek, který se přiklopí transparentním, těsným víkem, které lze ještě dodatečně připevnit lepidlem, lepicí páskou či jiným dekorativním materiálem, běžně používaným v cukrářství. Obal na makronky 72.352.19.0000 je navrženo v souladu s cukrářkou normou – standardní rozměr 60×40 cm, vejde se 10 obalů Macado 12. Uvedená cena je za 1 ks. Dostupné také jako ekonomické množstevní balení s 48 ks.

Dekorativní obal na 12 makronek, růžový | SILIKOMART, Macado 12 - Recenze zákazníků

Dekorativní obal na 12 makronek, růžový | SILIKOMART, Macado 12 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Dekorativní obal na 12 makronek, růžový | SILIKOMART, Macado 12 - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro Dekorativní obal na 12 makronek, růžový | SILIKOMART, Macado 12

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.