Novinka

Plastová krabička na 6 makronek, transparentní, kulatá | ALCAS, 023/16

023001160


  • 13 Kč s DPH 11 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 14 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

výška 25 mm
průměr 140 mm
materiál: polykarbonát
barva: průhledná
cena za: kus
třida nerezové oceli: 18/0
povrch: saténový
nátěr: žádný

Plastová krabička na 6 makronek, transparentní, kulatá | ALCAS, 023/16 - Popis produktu

Plastová kulatá krabička na 6 makronek, průsvitná barva – 1 ks. Krabička 023/16, od italské firmy Alcas, je vyrobena z polykarbonátu a byla navržena pro elegantní vystavení a bezpečnou manipulaci či přenášení makronek (složením dvou krabiček je možné vytvořit krabičku s víkem). Je to ideální řešení pro cukrárny a cateringové firmy. Průměr krabičky je 14 cm, výška 2,5 cm. Uvedená cena je za 1 ks.

Plastová krabička na 6 makronek, transparentní, kulatá | ALCAS, 023/16 - Recenze zákazníků

Plastová krabička na 6 makronek, transparentní, kulatá | ALCAS, 023/16 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Plastová krabička na 6 makronek, transparentní, kulatá | ALCAS, 023/16 - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro Plastová krabička na 6 makronek, transparentní, kulatá | ALCAS, 023/16

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.