Kategorie Pracovní nerezové stoly se šuplíky s policí| Gastromania.cz poskytuje široký výběr nerezových pracovních stolů a ploch se zásuvkami a policí. Vyrábíme na míru podle potřeb klienta. Ideální pro profesionální kuchyně a stravovací zařízení. Navrhujeme, vybavujeme a servisujeme restaurace, hotely, jídelny, školy, školky, cukrárny,řeznictví a masny veškerým gastronomickým a jiným potřebným příslušenstvím.

Stoly se zásuvkami a policí

V této kategorii najdete velký výběr nerezových stolů a pracovních desek s policemi a zásuvkami pro profesionální gastronomii. Všechny výrobky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli odolné proti korozi a mechanickému poškození. Výrobky jsou k dispozici v mnoha variantách. Stoly se zásuvkami a policí jsou ideální pro každou profesionální kuchyni.

číst dál >

Nerezové stoly se zásuvkami a policí

STALGAST, RILLING, EDENOX jsou jen některé společnosti, se kterými spolupracujeme již řadu let. Zaměřujeme se na nejvyšší kvalitu výrobků, proto jsou našimi partnery špičkoví výrobci z Polska i ze světa. Při výrobě používají moderní technologie a nejlepší suroviny, což se promítá do vysoké kvality výrobků.

Stůl se zásuvkami s policí

Náš sortiment zahrnuje nejen kvalitní stůl se zásuvkami s policí, ale také další spotřebiče, příslušenství a nábytek pro profesionální gastronomii. Zveme Vás k prozkoumání kompletního sortimentu našeho internetového obchodu Gastromania.cz!