V kategorii příslušenství k hrncům na Gastromania.cz najdete mimo jiné náhradní díly jako je těsnění, ventil, zátka do hrnce nebo ukazatel hladiny omáčky. Jedná se o zboží, které lze u  hrnce vyměnit  a tím prodloužit jeho životnost. Náhradní díly odstraňují slabá místa gastronomických výrobků, udržují je déle použitelné a hygienické. Odpadá tím také nutnost nákupu nových hrnců, díky tomu firma sníží náklady. Pokud v naší nabídce nenajdete díl pro konkrétní model hrnce nebo pánve, neváhejte se na nás obrátit.

číst dál >

Ventil na hrnec: náhradní díl, který se vyplatí mít po ruce

Ventily usnadňují každodenní práci v gastronomii, ale zpravidla jen do té doby, než se opotřebují. Jedná se o spotřební materál, přestože jsou konstrukčně jednoduché, brzy se zničí. Může se například zlomit páka, oddělit těsnění a ucpat vnitřní prostor. Bez řádného a pravidelného čištění ztrácí toto příslušenství k hrncům svou hygieničnost. Dlouhodobě používaný, opotřebovaný nebo poškozený ventil je proto vhodné vyměnit. A nejlépe je mít jej v záloze, aby bylo možné problém vyřešit okamžitě, bez nervů a bez nutnosti vyřazovat obecně funkční hrnec z provozu. Náhradní ventil může prodloužit životnost hrnce, což ušetří firmě peníze.

Náhradní ventil je náhradní díl, který se hodí pro určité značky/modely nádobí, ale někdy funguje i pro jiné díky shodnému průměru, způsobu montáže atd. Pokud jste si zakoupili konkrétní výrobek a nemůžete k němu najít vhodný ventil, kontaktujte nás a Vám poradíme a pokusíme se jej najít.

Náš sortiment zahrnuje mimo jiné oblíbený náhradní ventil pro hrnec Tom-Gast P1-2111-40 a P1-2111-001.

Těsnění hrnce: delší životnost vašeho tlakového hrnce

Kromě náhradních ventilů jsme pro vás připravili i další příslušenství k hrncům, jako jsou těsnění pro gastro hrnce. Gastro hrnce na vaření není nutné vždy měnit, někdy stačí je vyměnit těsnění, nebo osadit novým ventilem a místo několika stovek tak utratit pár korun. Pokud máte problémy s tlakovým hrncem, parním hrncem nebo jiným těsnícím nádobím, neváhejte se obrátit na naše odborníky. V oboru se pohybujeme již mnoho let,  takže vám opravíme a namontujeme náhradní díly, případně vám pomůžeme vybrat nové, jiné výrobky, které vydrží déle.

Na stránkách Gastromania.cz nabízíme kompletní vybavení pro Vaši kuchyni.  Neváhejte si tedy prohlédnout zbytek našeho sortimentu. Nákup všech potřebných produktů na jednom místě Vám  ušetří čas, nervy i peníze.