Novinka

Papírové sáčky pro nanuky na dřívku 9x13x3 cm, 200 ks | SILIKOMART, Accessori & take away

99.406.99.0002


  • 329 Kč s DPH 272 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 5 ks nebo více

Informace

délka 90 mm
Šířka 130 mm
výška 30 mm
materiál: pergamenový papír
počet v sadě 200 ks
cena za: sadu
povrch: saténový
nátěr: žádný

Popis a informace

Papírové sáčky z pergamenu pro nanuky a chuťovky velikosti 90×130×30 mm, se perfektně hodí k nanukům a chuťovkám italské firmy SILIKOMART typu Heart-ic, Pata a Mr Funny. Hodí se i ke klasickým domácím nanukům. Vysoce kvalitní materiál a provedení zajišťují dobrou odolnost papírových sáčků při přenášení dezertů „sebou“ a také pro skladování v lednici. Ideální pro domácnost, jídelny, cukrárny, kavárny, cateringové firmy, švédské stoly a také pro firmy vyrábějící zmrzliny a netypické chuťovky ve velké míře. Výrobek papírové sáčky pro nanuky 99.406.99.0002 je v balení obsahující 200 ks. Tloušťka pergamenu je 45g.

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.