Elektrické sporáky do gastronomie – linie 700

V této kategorii naleznete ty nejkvalitnější elektrické kuchyně pro gastronomii – linie 700. Jedná se o spolehlivá zařízení, která najdou uplatnění v každém profesionálním gastronomickém zařízení. Nabízíme klasické modely, které jsou vybaveny několika hořáky, stejně jako sporáky s troubou. K dispozici jsou také sporáky elektrické v linii 700 v provedení nástolním, ale také zařízení volně stojící.

Všechny elektrické sporáky v linii 700, které nabízíme našim zákazníkům, byly vyrobeny z trvanlivých a odolných materiálů, což je záruka nejvyšší kvality. Zařízení jsou stabilní, snadno použitelné, také se snadno čistí, takže určitě splní očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků!

číst dál >

Sporáky elektrické v linii 700 – zařízení dostupné v různých provedeních

Jednotlivé modely mají odlišnou specifikaci a nabízejí jiné funkce, což usnadňuje dohledání ideálního zařízení. Sporáky elektrické v linii 700 byly vyrobeny mimo jiné z nerezové oceli, která má antikorozní vlastnosti, je odolná vůči ničivým vnějším vlivům a mechanickému poškození.

Nabízíme spotřebiče s výkonem hořáků od 4 do 16 kW, výkonem trouby od 2 do 12 kW a celkovým výkonem od 4 do 23 kW. Navíc jsou k dispozici sporáky elektrické v linii 700 vybaveny 2,3,4,5, nebo dokonce 6 hořáky! Ve většině případů mají volně stojící zařízení nastavitelné nožičky, což usnadňuje vyrovnání zařízení s ostatními prvky vybavení kuchyně.

Profesionální sporáky elektrické pro gastronomii – linie 700

Srdečně Vás zveme, abyste se seznámili s celým sortimentem, který jsme připravili pro naše zákazníky. Jsme přesvědčeni, že v bohaté nabídce si každý najde něco pro sebe! V obchodě Gastromania.cz nejsou dostupné pouze sporáky elektrické pro gastronomii – linie 700, ale také další inovativní zařízení pro přípravu, chlazení a příslušenství určené pro profesionální gastronomii. Nabádáme Vás ke kontaktu v případě, že se nenaleznete to co hledáte!