Profesionální plynové kuchyně pro gastronomii do řady 600

Do této kategorie patří nejkvalitnější plynové kuchyně pro gastronomii do řady 600, které jsou ideální pro profesionální gastronomii. Zařízení lze úspěšně použít v každé kuchyni, mj. v: restauracích, barech, školách a mateřských školách, jídelnách, hotelových kuchyních, stravovacích společnostech a dalších stravovacích a potravinářských zařízeních. Velký výběr produktů znamená, že každý najde perfektní produkt pro sebe!

číst dál >

Plynové sporáky pro linku 600 v Gastromania.cz

Nabízíme nejkvalitnější plynové kuchyně pro řadu 600 dostupné v několika variantách. Jednotlivé modely se liší v: napětí (230 V, 400 V), typu použitého plynu (zemní plyn, propan-butan), výkonu hořáků (od 5 kW do 31 kW), výkonu pece (od 2 kW do 4 kW) a celkovém výkon (od 4 kW do 36 kW). Výrobky jsou také k dispozici v mnoha velikostech, aby bylo snažší je přizpůsobit konkrétní kuchyni. Pokud v našem sortimentu není žádný článek, o který byste měli zájem, kontaktujte přímo Gastromania.cz!

Plynová kuchyně pro linku 600 – zveme Vás, abyste se seznámili s naší nabídkou!

Každá plynová kuchyně až do řady 600, která je v našem sortimentu, jistě splní všechna očekávání uživatelů. Nabízíme nejen kvalitní spotřebiče, nábytek, doplňky a pomůcky, ale také atraktivní ceny. Zveme vás, abyste se seznámili s našimi webovými stránkami!