Plynové sporáky – řada 700

Plynové sporáky řady 700 jsou nezbytnou součástí každého profesionálního gastronomického zařízení. Jsou to univerzální a moderní zařízení vhodná pro každou kuchyni. Plynové sporáky řady 700 se osvědčí nejen v restauracích a barech, ale také v menších stravovacích zařízeních: pizzeriích, jídelnách, školách a školkách. Na stránkách Gastromania.cz najdete širokou nabídku plynových sporáků. Pokud hledáte něco jiného, neváhejte a kontaktujte nás – najdeme pro Vás ideální řešení, které jistě uspokojí Vaše potřeby!

číst dál >

Plynové sporáky pro gastronomii – řada 700

Plynové sporáky pro gastronomii (řada 700) jsou k dispozici v mnoha variantách. Můžete zakoupit plynový sporák na zemní plyn nebo na propan-butan. Parametrem závislým od konkrétního modelu, pro který se rozhodnete, je výkon hořáků. Rozsah výkonu je od 4 do 104 kW. Doporučujeme také zvážit výkon trouby (2-13 kW), celkový výkon (4-104 kW) a počet hořáků (2-8). Možností je mnoho, takže jsme si jisti, že v naší nabídce najdete dokonalý výrobek, který splní všechny Vaše potřeby a bude vyhovovat Vaší kuchyni.

Plynový sporák – řada 700

Plynový sporák řady 700 je k dispozici jak v nastavitelné verzi, tak na stabilních a pevných nohách, které zaručují bezpečnost. Je možné zakoupit model vybavený policemi, které umožňují skladování např. horkých plechů, nebo plynový sporák bez polic. Výběr konkrétního modelu závisí na preferencích jednotlivého uživatele.

Pokud máte zájem o plynový sporák řady 700 nebo o další příslušenství, spotřebiče a pomůcky z našeho sortimentu, obraťte se na náš tým!