Akce

Forma na cukrovou hmotu SLK 303 – lebka, 37x28 mm | SILIKOMART, Sugarflex Skulls

71.403.00.0096


  • 468 Kč s DPH 387 Kč bez DPH 454 Kč s DPH 375 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 1 ks nebo více

Informace

materiál: silikon
rozměry cukroví: 37x28 mm

Forma na cukrovou hmotu SLK 303 – lebka, 37x28 mm | SILIKOMART, Sugarflex Skulls - Popis produktu

Silikonová forma SLK 303 je italský výrobek od firmy Silikomart, který je opravdu velmi všestranný. Díky prvotřídně zvolenému materiálu a inovativním technologiím výroby je forma vhodná do mrazicího boxu, lednice i pečicí trouby (teploty od -60°C do + 230°C). Silikonová formička 71.403.00.0096 ve 3 tvarech lebky: lebka, lebka a kosti, lebka s kloboukem, o rozměrech 37×28 mm, je neobvykle elastická a lze ji mýt v myčce nádobí, což umožňuje časté a bezproblémové používání formy. Elegantní vzhled, jednoduchost používání a kvalita formy jsou jednoznačně výhody, díky kterým ji lze doporučit pro práci s marcipánem, cukrovou či potahovací hmotou v cukrárně, pekárně i domácnosti.

Forma na cukrovou hmotu SLK 303 – lebka, 37x28 mm | SILIKOMART, Sugarflex Skulls - Recenze zákazníků

Forma na cukrovou hmotu SLK 303 – lebka, 37x28 mm | SILIKOMART, Sugarflex Skulls - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Forma na cukrovou hmotu SLK 303 – lebka, 37x28 mm | SILIKOMART, Sugarflex Skulls - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím