Akce

Forma na moučníky a dezerty Multiflex 70/1 | SILIKOMART, Multiflex

28.170.87.4565


  • 612 Kč s DPH 506 Kč bez DPH 594 Kč s DPH 491 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

výška 45 mm
počet segmentů 5 ks
materiál: silikon
rozměry cukroví: 70 mm
nátěr: žádný
povrch: saténový
cena za: sadu

Forma na moučníky a dezerty Multiflex 70/1 | SILIKOMART, Multiflex - Popis produktu

Silikonová forma na moučníky, zmrzliny a dezerty o velikosti 70×45 mm a obsahu 170 ml. Formu vyrábí italská firma SILIKOMART v sérii Multiflex 70. Díky této formě lze jednoduše vyrobit 5 ks sofistikovaných moučníků a dezertů ve tvaru válečku. Možnost využití formy Multiflex 70/1 by kupříkladu bylo vytvoření skořicových moučníků s krémovou náplní. Výrobek je ideální pro domácí využití, pro různé gastronomické provozovny, či cateringové firmy. Forma na moučníky a dezerty 28.170.86.4565 je vyrobená s prvotřídních materiálů. Je vhodná do myčky nádobí a je odolná vůči chladu a zároveň vysoké teplotě v pečící či mikrovlnné troubě. Forma je vyrobená ze silikonu a to zaručuje nejlepší výsledky při pečení, krátkou dobu výroby a snadné řešení pro uchovávání. Garance odolnosti je od -60°C do +230°C.

Forma na moučníky a dezerty Multiflex 70/1 | SILIKOMART, Multiflex - Recenze zákazníků

Forma na moučníky a dezerty Multiflex 70/1 | SILIKOMART, Multiflex - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Forma na moučníky a dezerty Multiflex 70/1 | SILIKOMART, Multiflex - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím