Forma na náplň pro nanuky na dřívku | SILIKOMART, Insider

30.066.00.0065


 • 352 Kč s DPH 291 Kč bez DPH 341 Kč s DPH 282 Kč bez DPH

  Nejnižší cena během 30 dnů před slevou:

  341 Kč s DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovny

  Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 5 ks nebo více

Informace

délka 200 mm
šířka/hloubka 157 mm
výška 13 mm
počet segmentů 5 ks
materiál: silikon
nátěr: žádný
povrch: saténový
cena za: sadu
třida nerezové oceli: 18/0

Forma na náplň pro nanuky na dřívku | SILIKOMART, Insider - Popis produktu

Silikonová forma pro ruční výrobu náplní do klasických nanuků na dřívku o rozměrech 200×157×13 mm, vyrábí italská firma SILIKOMART. Patentovaný systém k pohodlnému vytvoření 5 náplní ve tvaru zkoseného válce, dlouhého 157 mm. Vhodné pro vyrábění nanuků a dezertů na dřívku a také pro výrobu čokoládových tabulek a zákusků. Ideální pro domácnost, jídelny, cukrárny, kavárny, cateringové firmy, švédské stoly a také pro firmy vyrábějící zmrzliny a netypické chuťovky ve velké míře. Tato forma pro náplně do nanuků 30.066.00.0065 je vhodná do myčky nádobí. Forma je vyrobená ze silikonu, což zaručuje hladký a krátký průběh výroby. Velmi jednoduché skladování a záruka odolnosti od -60°C do 230°C.

Forma na náplň pro nanuky na dřívku | SILIKOMART, Insider - Recenze zákazníků

Forma na náplň pro nanuky na dřívku | SILIKOMART, Insider - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Forma na náplň pro nanuky na dřívku | SILIKOMART, Insider - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro Forma na náplň pro nanuky na dřívku | SILIKOMART, Insider

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím