Koktejlové sklenice pro profesionály

V této produktové kategorii najdete špičkové koktejlové sklenice, které jsou ideální pro podávání drinků, vícevrstvých nápojů, smoothies a dalších nápojů. Naše koktejlové sklenice jsou nejen univerzální a praktické, ale budou také zajímavou dekorací na baru, pultu nebo příborníku. Díky použití moderních technologií v každé fázi výroby a použití nejlepších surovin jsou koktejlové sklenice velmi odolné, trvanlivé a jistě budou sloužit po mnoho let!

číst dál >

Které koktejlové sklenice si vybrat?

Při výběru koktejlových sklenic jak pro profesionální zařízení, tak pro domácnost existuje několik důležitých faktorů, které je třeba zvážit. První z nich je typ materiálu, ze kterého byla nádoba vyrobena. Doporučujeme zejména modely ze skla, bezolovnatého křišťálu, tvrzeného skla a kopolymeru. Stojí za to vybrat si o něco silnější sklo, které bude méně náchylné k rozbití. Dalším důležitým faktorem je velikost a objem konkrétní sklenice, který by měl záviset na tom, jaký alkoholický nápoj hodláme hostům podávat. Doporučuje také vzít v úvahu, zda bude možné umýt koktejlové sklenice v myčkách nádobí. Jedná se o velmi velkou facilitaci, která urychluje každodenní práci barmanů a podpůrného personálu.

Koktejlové sklenice v sortimentu Gastromania.cz!

Srdečně Vás zveme, abyste se seznámili s celou nabídkou, kterou jsme pro Vás připravili! Jedná se nejen o koktejlové sklenice nejvyšší kvality, ale také o inovativní doplňky, stroje, spotřebiče a nábytek, které jsou ideální pro každou profesionální kuchyni. Naše nabídka je určena i jednotlivým zákazníkům, kteří hledají neobvyklá řešení pro svou domácí kuchyni. Doporučujeme vám, abyste se obrátili přímo na tým Gastromania.cz, pokud máte nějaké dotazy. Zůstáváme Vám k dispozici a přejeme Vám úspěšné nakupování!