Prvotřídní sklenice na vodu pro profesionální gastronomické služby

V profesionálních gastronomických podnicích se často servíruje voda ve speciálních sklenicích. V této kategorii jsou dostupné prvotřídní sklenice na vodu, které charakterizuje klasický vzhled, kvalitní sklo, jež dodává nápoji elegantní vzhled. Naše sklenice na vodu se používají v restauracích, hotelech a na různých večírcích.

číst dál >

Sklenice na vodu ve výhodné ceně! Jak by měly vypadat?

V případě alkoholických nápojů se všechny drinky servírují v předepsaných sklenicích nebo skleničkách. To samé platí pro sklenice na vodu, které mají širší nožku a hrubší sklo, díky tomu se sklenice příjemně drží v dlani. Nejčastěji se voda podává s mátou, plátkem citronu nebo s kousky jiného ovoce, což nápoji dodává elegantní a svěží vzhled. Průměrný objem sklenice na vodu je zhruba 500-600 ml.

Sklenice na vodu v široké nabídce Gastromania.cz

V nabídce internetového obchodu Gastromania.cz jsou dostupné produkty v různých variantách a velikostech. Jsme přesvědčeni, že si každý vybere to správné pro sebe. Srdečně Vás zveme – seznamte se s celým naším sortimentem. Rádi Vám odpovíme na všechny případné dotazy a přejeme Vám příjemný nákup!