Profesionální šlehače mléka a pěniče mléka

Šlehače mléka a pěniče mléka jsou základním vybavením kaváren, restaurací, hotelů, hospod a dalších gastronomických míst, kde se podává káva. Jsou nezbytným zařízením pro přípravu dokonalého cappuccina, latte, macchiata nebo corretta, které vyžadují přidání dokonale napěněného mléka. Proto by měl mít každý barista k dispozici profesionální napěňovače mléka nejvyšší kvality. 

číst dál >

Šlehače mléka

Profesionální šlehače mléka jsou špičkovou barovou výbavou. Zaručují přípravu sametové mléčné pěny během několika sekund. Ideálně napěněné mléko Vám umožní získat dokonalou chuť a konzistenci připravované kávy, často také slouží k dekorativním účelům. Profesionální napěňovače poskytují další funkce, díky nimž jsou multifunkční zařízení. Nabízejí možnost připravit nápoje instatního typu důkladným promícháním ingrediencí a připravit horkou i studenou verzi směsi.

Pěniče mléka

Profesionální šlehače mléka mají velmi dobrý výkon. V jednom cyklu Vám umožní napěnit až 200 ml mléka a získat až 400 ml mléčné pěny. Velkou výhodou pěničů je jednoduchá, intuitivní obsluha a snadné udržování zařízení v čistotě – džbán z nerezové oceli lze bezpečně mýt v průmyslových myčkách nádobí. Vyrobeno z moderních, vysoce kvalitních materiálů s tepelněizolačními vlastnostmi, splňující všechny bezpečnostní normy EU a zaručující spolehlivý a bezproblémový provoz.