Profesionální varny na těstoviny

Varny na těstoviny jsou specializovaná zařízení, která umožňují perfektní a rychlé vaření těstovin nebo jiných produktů z mouky a také zeleniny. Některá zařízení mají také funkci vaření na páře, což umožňuje přípravu velmi zdravých a výživných pokrmů. Varny na těstoviny se skvěle osvědčí v restauracích, barech, pizzeriích, hotelových bufetech, cateringových firmách, jídelnách a stolovacích provozech a také v jiných gastronomických zařízeních, které mají v nabídce pokrmy z těstovin.

číst dál >

Varny na těstoviny

Varny na těstoviny, které najdete v naší nabídce, jsou pečlivě vybrané produkty, které najdou uplatnění v každém profesionálním gastronomickém provozu. Naše varny na těstoviny jsou k dispozici v různých formách a velikostech - různých velikostech, šířkách a kapacitách, stejně jako celkovém výkonu daného zařízení. Nabízíme jak plynové varny na těstoviny, tak elektrické varny na těstoviny. Produkty jsou dostupné z řady 600, 650, 700 a 900.

Varny na těstoviny - koše pro varny na těstoviny

V našem sortimentu najdete také profesionální koše pro varny na těstoviny, které byly vyrobeny z trvanlivých a pevných materiálů. Všechny výrobky byly vyrobeny dobrými výrobci, jako jsou Stalgast, Kromet, Bartscher, Hendi nebo Redfox. Pokud vás zajímají varny na těstoviny nebo jiná gastronomická zařízení a příslušenství, srdečně vás zveme k prohlédnutí naší nabídky!