Všechny kategorie v sekci Výdejní vozíky, pojízdné vodní lázně

Profesionální přenosné stolky

Přenosné stolky jsou velmi zajímavými kuchyňskými doplňky, které najdou uplatnění v každém gastronomickém zařízení. Pokud hledáte zařízení, které udrží připravené jídlo při správné teplotě a zároveň umožní jeho bezpečný transport, pak jsou přenosné stolky tím, co potřebujete! Přenosné stolky se skvěle osvědčí v hotelech, cateringových firmách, jídelnách a restauracích, ale také v nemocnicích.

číst dál >

Cateringové přenosné stolky

V naší nabídce najdete profesionální cateringové přenosné stolky. Jedná se o skvělé řešení, které nejenže zajistí maximální bezpečnost a pohodlí při servírování jídla, ale také usnadní práci pomocnému personálu a číšníkům obsluhujícím hosty. V našem sortimentu jsou k dispozici například přenosné stolky s policí, přenosné stolky s kabinetem nebo přenosné stolky bez polic.

Přenosné stolky

Gastromania.cz je moderní internetový obchod specializující se na prodej gastronomického vybavení a příslušenství. Spolupracujeme s nejlepšími výrobci přenosných stolků, jako jsou Stalgast nebo Edenox, jejichž produkty jsou známé po celém světě. Naše přenosné stolky byly vyrobeny s využitím moderních technologií a kvalitních materiálů, což svědčí o jejich vysoké kvalitě, odolnosti a spolehlivosti.

Pokud vás zaujaly přenosné stolky nebo jiné produkty a příslušenství, které jsou k dispozici na našem webu, srdečně vás zveme k nákupu!