Forma na moučníky a dezerty do velké gastronádoby na zmrzlinu | SILIKOMART, Fleur

32.302.00.0060


  • 493 Kč s DPH 407 Kč bez DPH 478 Kč s DPH 395 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 1 ks nebo více

Informace

délka 232 mm
Šířka 331 mm
výška 83 mm
objem 4 l
materiál: silikon

Forma na moučníky a dezerty do velké gastronádoby na zmrzlinu | SILIKOMART, Fleur - Popis produktu

Silikonová forma na moučníky a dezerty Fleur o velikosti 232×331×83 mm a obsahu 4000 ml. Formu vyrábí italská firma SILIKOMART v sérii Formagel. Díky této formě lze jednoduše vyrobit moučníky a dezerty s dekorativními tvary. Forma je také přizpůsobená k práci s velkou gastronádobou na zmrzlinu. Ideální využití by kupříkladu bylo vytvoření piškotového moučníku jako je tiramisu či jiné čokoládové dezerty. Výrobek je ideální pro domácí potřeby, pro potřeby cukrárny, různých gastronomických provozoven, či cateringových firem. Forma je vhodná do myčky nádobí a pečící trouby. Je vyrobená ze silikonu, což zaručuje nejlepší výsledky při pečení, krátkou dobu výroby a snadné řešení pro uchovávání. Garance odolnosti je od -60°C do +230°C.

Forma na moučníky a dezerty do velké gastronádoby na zmrzlinu | SILIKOMART, Fleur - Recenze zákazníků

Forma na moučníky a dezerty do velké gastronádoby na zmrzlinu | SILIKOMART, Fleur - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Forma na moučníky a dezerty do velké gastronádoby na zmrzlinu | SILIKOMART, Fleur - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.