Novinka Akce

Forma na moučníky a dorty SFT428 FLAN PAN, tartaletka 28x3 cm | SILIKOMART, Uniflex

30.428.00.0060


  • 365 Kč s DPH 302 Kč bez DPH 350 Kč s DPH 289 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 1 ks nebo více

Informace

výška 30 mm
průměr 280 mm
objem 1.75 l
materiál: silikon

Forma na moučníky a dorty SFT428 FLAN PAN, tartaletka 28x3 cm | SILIKOMART, Uniflex - Popis produktu

Silikonová forma na dorty, moučníky, tartaletky a zákusky, kulatý tvar Round Pan, vyrábí italská firma SILIKOMART v sérii Uni Flex. Rozměry formy jsou 280×30 mm a objem 1750 ml. Forma je vybavena speciálním odnímatelným prstenem Safe Ring, díky kterému je možné udržet dezert či jinou připravenou hmotu v perfektním tvaru – při přípravě i po vyjmutí z formy. Forma je ideální pro vytvoření sofistikovaných moučníků, zákusků, dortů, tartaletek či jiných dezertů, které budou vypadat naprosto úchvatně. Skvěle se hodí k výrobě zákusků na honosné bankety, dětské oslavy, rodinné sešlosti a také pro domácí využití. Ideální pro využití v různých gastronomických provozovnách, kavárnách, cukrárnách a cateringových firmách. Vhodná do mrazničky i do pečící trouby. Forma na moučníky a dezerty 30.428.00.0060 je vyrobená z prvotřídních materiálů, což zaručuje ty nejlepší výsledky, rychlou výrobu a jednoduché skladování. Garance odolnosti je od -60°C do +230°C.

Forma na moučníky a dorty SFT428 FLAN PAN, tartaletka 28x3 cm | SILIKOMART, Uniflex - Recenze zákazníků

Forma na moučníky a dorty SFT428 FLAN PAN, tartaletka 28x3 cm | SILIKOMART, Uniflex - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Forma na moučníky a dorty SFT428 FLAN PAN, tartaletka 28x3 cm | SILIKOMART, Uniflex - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.