Akce

Forma na moučníky a dorty TOR115 h50/1 | SILIKOMART, Torta Flex

27.611.87.0060


 • 246 Kč s DPH 204 Kč bez DPH 239 Kč s DPH 197 Kč bez DPH

  Nejnižší cena během 30 dnů před slevou:

  239 Kč s DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovny

  Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

výška 50 mm
materiál: silikon
rozměry cukroví: 115 mm

Forma na moučníky a dorty TOR115 h50/1 | SILIKOMART, Torta Flex - Popis produktu

Silikonová forma na moučníky a dorty TOR115 h50/1 o velikosti 115×50 mm a obsahu 515 ml. Formu vyrábí italská firma SILIKOMART v sérii TortaFlex. Díky této formě lze jednoduše vyrobit sofistikované a originální kulaté moučníky a dorty. Hranatý spodek formy ulehčuje přípravu dortů. Forma na moučníky a dorty 27.611.87.0098 je ideální pro domácí využití, pro různé gastronomické provozovny, cukrárny, kavárny či cateringové firmy. Je vhodná do myčky nádobí a je odolná vůči chladu a zároveň vysoké teplotě v pečící či mikrovlnné troubě. Forma je vyrobená ze silikonu a to zaručuje nejlepší výsledky při pečení, krátkou dobu výroby a snadné řešení pro uchovávání. Garance odolnosti je od -60°C do +230°C.

Forma na moučníky a dorty TOR115 h50/1 | SILIKOMART, Torta Flex - Recenze zákazníků

Forma na moučníky a dorty TOR115 h50/1 | SILIKOMART, Torta Flex - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Forma na moučníky a dorty TOR115 h50/1 | SILIKOMART, Torta Flex - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím