Inovativní cukrářské příslušenství Pavoni Italia

Pavoni Italia je společnost, která byla založena v roce 1980 a původně se zabývala pouze výrobou plastových obalů, které poté prodávala do pekáren. V průběhu let začala vyvíjet a vyrábět inovativní cukrářské příslušenství, které je v současné době jedním z nejpopulárnějších na celém světě. Pavoni spolupracuje s profesionály, a proto jejich výrobky jsou tak unikátní a jedinečné. Každý i ten nejmenší detail je pečlivě promyšlen, aby jejich výrobky ve finále byly spolehlivé a odolné. Společnost neustále provádí důkladný výzkum a analýzu zaměřenou na vývoj, protože chtějí mít stále modernější a inovativnější výrobky. Společnost Pavoni se specializuje na výrobu cukrářského příslušenství jak pro profesionální gastronomická zařízení, jako jsou cukrárny, kavárny, restaurace, tak i domácností. V našem obchodě Gastromania.cz najdete široký výběr výrobků společnosti Pavoni, které potěší každého cukráře!

číst dál >

Formy na dezerty Pavoni Italia

Jedním z nejpopulárnějším a nejznámějším výrobkem této značky jsou dezertní formy, které umožňují profesionální přípravu pralinek a čokolád, které jistě zaujme všechny zákazníky vkusem, ale také vizuálním efektem. Společnost Pavoni je známá svými neobvyklými řešeními, které lze snadno vidět na jejich výrobcích. Jsou to jedinečné formy a jsou k dispozici v mnoha různých tvarech. Široká nabídka výrobků vám umožní připravit opravdu výjimečné pochoutky, které budou jedinečné svého druhu. Společnost Pavoni Italia v současnosti nabízí přibližně 6 000 výrobků určených pro potravinářskou výrobu – cukrářské profesionály a individuální zákazníky. Společnost se zaměřuje na inovativní řešení, ale také na vysokou kvalitu nabízených forem. Všechny výrobky jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, které jsou velmi odolné a trvanlivé – dokonce i při každodenním intenzivním používání. Kromě toho společnost nabízí vánoční formy v zajímavých tvarech, které jsou ideální na Vánoce.

Transferové formy Pavoni Italia

Součástí nabídky společnosti jsou také transférové formy neboli vytvarované formy na čokoládu, které jsou určené jak pro zákazníky z řad profesionálních, tak i amatérských cukrářů. Formy jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu, které umožňují vyrobení dekorovaných čokoládových výrobků, které můžou být i obarveny potravinářskými barvami. Jedná se o inovativní technologii, která výrazně zefektivňuje výrobu čokolády. Sortiment zahrnuje transferové formy v mnoha různých tvarech a velikostech, díky nimž si i ten nejnáročnější zákazník určitě vybere. Zhlédněte proto nabídku v našem obchodě Gastromania.cz. Inovativní výrobky, jedinečný design, cukrářské příslušenství, které společnost Pavoni Italia nabízí, potěší jistě každého cukráře. Doporučujeme vám, abyste si vybrali ty nejlepší produkty!